понеделник, 18 септември 2017 г.

Наполи се поизгаври с новак

Наполи победи със завидна лекота новака Беневенто в мач от 4-ия кръг на Серия "А".
   Хеттрик в срещата на "Сан Паоло" реализира Дрис Мертенс, който се намира в страхотна форма.
   Резултатът беше открит от халфа Алан в 3-та минута. Инсинье направи 2:0 в 15-та минута. Мертенс направи резултата класически в 27-та. Хосе Кайехон също не пропусна да се разпише. Това се случи в 32-та минута след асистенция на Фази Гулам.
   През второто полувреме Наполи свали темпото откъм голове, но стигна до нови два. Те не дойдоха от игрови ситуации. Мертенс реализира на два пъти от дузпа в 66-та и 90-та минута.
   Така тимът на Маурисио Сари продължава с пълен актив от 4 мача и оглави отново класирането. Беневенто е последен без спечелена точка.