понеделник, 3 ноември 2008 г.

Милан се измъчи при 1-0 над Наполи.

„Росонерите“ видяха трудности, дори с човек повече

„Победителят в дербито оглавява класирането“. Това бе залога в срещата от 10-я кръг на италианската Серия "А" между 3-тия във временното класиране Наполи и 4-тия Милан.
Първата част завърши 0-0, Кристиан Маджо получи втори жълт и съответно червен картон в 44-ата минута. Той остави отбора си с 10 човека в изключително важен мач. Началото на втората част започна с натиск от страна на „Росонерите“. Неволна игра с ръка в наказателното поле на играч на Наполи през 84-ата минута. Кака изпусна дузпа. Минута по-късно остро центриране на Роналдиньо в наказателното поле и 1-0 след автогол на Денис.
Много интересен двубой, завършил с победа на Милан над Наполи с 1-0. „Росонерите“ се изкачиха на 1-то място в Серия „А“, а Наполи записаха 2-та си загуба като гости.