събота, 27 септември 2014 г.

Наполи не би и Палермо – 3:3

След като с мъка бележеше голове (или пък изобщо не успяваше да го направи), Наполи показа коренно различно лице срещу Палермо, но отново разочарова тифозите си. Този път небесносините се изложиха в отбрана и въпреки че водеха в голяма част от мача, завършиха 3:3 у дома с новаците.
    Треньорът на Наполи Бенитес продължи с ротациите, като Гонсало Игуаин остана на пейката за сметка на Сапата..
    Още във втората минута Кулибали се разписа с глава след ъглов удар. В 11-ата мин. Сапата удвои. Хамшик получи в пеналта и се спря, наобиколен от трима бранители, след което подаде на нападателя, който прати топката без забавяне в горния далече ъгъл.
    Отново Сапата в 15-ата мин. бе изведен добре вдясно и опита удар от малък ъгъл, но вратарят на Палермо изби.
    В 18-ата мин. резултатът вече бе 2:1. Белоти се извиси след корнер и намали с глава. Само 6 минути по-късно равенството бе факт. Тогава  Морганела бе изведен вдясно и върна идеално към дузпата, откъдето Васкес хладнокръвно прониза мрежата на домакините.
    Двата тима предложиха двуостър нападателен футбол, но късметът се усмихна на домакините.
    Гаргано пусна феноменален извеждащ пас от дълбочина към Кайехон, испанецът с първото докосване укроти майсторски топката, а с второто я изпрати в далечния долен ъгъл на Сорентино - 3:2. Така приключи първата част
  п  61- Белоти отправи изключителен диагонален удар, който  срещна гредата. В следващата атака обаче 20-годишният младежки национал на Италия на прости на Рафаел и Наполи след ниско центриране отляво на Дибала – 3:3.
    Така третият от миналата година събра едва 4 т. в първите 4 кръга и вече изостава с цели 8 пункта от лидерите Ювентус и Рома.

61-а Белоти отправи изключителен диагонален удар, който  срещна гредата. В следващата атака обаче 20-годишният младежки национал на Италия на прости на Рафаел и Наполи след ниско центриране отляво на Дибала – 3:3.

В 18-ата мин. резултатът вече бе 2:1. Белоти се извиси след корнер и намали с глава. Само 6 минути по-късно равенството бе факт. Тогава Морганела бе изведен вдясно и върна идеално към дузпата, откъдето Васкес хладнокръвно прониза мрежата на домакините.

61-а Белоти отправи изключителен диагонален удар, който срещна гредата. В следващата атака обаче 20-годишният младежки национал на Италия на прости на Рафаел и Наполи след ниско центриране отляво на Дибала – 3:3.