неделя, 13 септември 2015 г.

Наполи продължава без победа

Наполи продължава без победа от началото на сезона, след като в мач от 3-ия кръг на Серия А завърши 2:2 при гостуването на Емполи.
   Рикардо Сапонара даде преднина на Емполи в 3-а минута със своя трети гол от началото на сезона.
   Наполи изравни с гол на италианския национал Лоренцо Инсиние в 7-а минута, но в 18-а минута Емполи отново излезе напред в резултата след точно изпълнение на Мануел Пучарели.
   След почивката Алан Маркес спаси точката за Наполи, изравнявайки за крайното 2:2. Наполи има 2 точки след първите 3 кръга и все още чака своята първа победа за сезона.

Napoli: Reina, Maggio, Albiol, Chiriches, Hysaj, Allan, Valdifiori (59' Jorginho), Hamsik, Insigne (73' Callejon), Higuain, Gabbiadini (65' Mertens). A disp.Rafael, Gabriel, Henrique, Ghoulam, Koulibaly, Strinic, Dezi, El Kaddouri, David Lopez. All.Maurizio Sarri
Empoli: Skorupski, Zambelli (80' Laurini), Tonelli, Barba, Mario Rui, Zielinski (72' Paredes), Diousse, Croce, Saponara, Pucciarelli, Maccarone (68' Livaja). All. Gianpaolo Arbitro: Banti di Livorno Marcatori: 2' Saponara, 7' L. Insigne, 18' Pucciarelli, 50' M. Allan Note: ammoniti Allan, Croce, Livaja, Hysaj

Наполи изравни с гол на италианския национал Лоренцо Инсиние в 7-а минута, но в 18-а минута Емполи отново излезе напред в резултата след точно изпълнение на Мануел Пучарели.

След почивката Алан Маркес спаси точката за Наполи, изравнявайки за крайното 2:2. Наполи има 2 точки след първите 3 кръга и все още чака своята първа победа за сезона.