неделя, 18 януари 2009 г.

Киево надцака Наполи с 2-1 в груб мач

Марколини вкарва две дузпи за летящите магаренца

Киево успя да победи Наполи с 2-1 в мач от поредния кръг на Серия А и по този начин взе много ценни три точки в борбата си за оцеляване в италианския елит.

Марколини откри резултата от дузпа в 32-та минута,а Контини от гостите получи жълт картон за нарушението.

Осем минути след началото на второто полувреме Езекуел Лавеци показа класа и изравни резултата. Две минути след гола на аржентинеца, Марек Хамсик изпусна нервите си и бе изгонен.

В 74-та минута Марколини отбеляза и втора дузпа за домакините от Верона и донесе победата на своя тим.