понеделник, 13 април 2009 г.

Наполи отново не победи в Серия А

Отборът на Наполи все още не може да се справи с кризата, в която изпадна в края на миналата година. Тимът вече 15 мача не може да запише победа в Серия А, след като днес завърши 0:0 на "Сан Паоло" с Аталанта. Така домакините нямат успех от 13 декември 2008 година. Срещата бе доста нервна с малко положения пред двете врати. Наполи бе по-активният отбор на терена, но Манини на два пъти не успя да порази вратата. Хубав удар на Лавеци пък бе спасен с вещина от вратаря, а и Блази в самия край на частта не бе точен. През втората част събитията на терена не се промениха много. Играта продължаваше да е скучна за наблюдаване, а по-интересното бе, че гостите се посъбудиха и сътвориха няколко опасности пред противниковата врата. В крайна сметка обаче срещата завърши без победител и двата тима поделиха точките.След това равенство Наполи заема 12-ата позиция с 39 точки, а Аталанта е 10-ти с 41 точки.