неделя, 31 октомври 2010 г.

Наполи победи Бреша.

С гол на аржентинския нападал Езекиел Лавеци Наполи надви с 1:0 Бреша при гостуването си на "Марио Ригамонти". Срещата не предложи много качествен футбол, като победния гол за южняците падна 12 минути преди края на мача. В 78-ата минута Лавеци се възползва от пас на другата звезда на тима Марек Хамшик и веднага след това вратарят на домакините Микеле Акарди трябваше да вади топката от мрежата си. С тези три точки Наполи продължава да диша във врата на Ювентус, а също така и на другите два гранда от Север Милан и Интер.

Brescia: Arcari, Berardi, Zebina, Martinez, Dallamano, Hetemaj, Baiocco (10' st Vass), Cordova (10' st Budel), Kone (36' st Possanzini), Eder, Caracciolo. A disp. Leali, Bega, Feczesin, Zambelli. All. Iachini
Napoli: De Sanctis, Grava, Cannavaro, Campagnaro, Zuniga, Yebda, Gargano, Dossena, Hamsik, Sosa (10' st Cavani), Lavezzi (43' st Blasi). A disp. Iezzo, Santacroce, Cribari, Maggio, Dumitru. All. Mazzarri
Arbitro: Valeri di Roma
Marcatore: 31' st Lavezzi
Note: ammoniti Gargano, Cordova.