понеделник, 13 септември 2010 г.

Napoli-Bari 2-2

Шоу на "Сан Паоло" и 2:2 между Наполи и Бари

Бари и Наполи направиха страхотно шоу за публиката в късния мач от 2-ия кръг на италианската Серия „А”।
Победител на стадион „Сан Паоло” обаче не бе излъчен, след като последният съдийски сигнал дойде при резултат 2:2.
Гостите първи откриха резултата с попадение на Барето в 13-ата минута, който се възползва от асистенция на Париси. След половин час игра обаче Хамшик намери Кавани и бившият ас на Палермо направи 1:1 със свиреп шут.
В началото на втората част вратарят на Наполи Де Санктис се отличи с добра намеса, а Кавани не успя да реализира втория си гол в мача. Заключителните минути на срещата бяха изключително драматични. В 87-ата минута централният бранител Паоло Канаваро, брат на легендарния Фабио, се възползва от едно разбъркване в пеналта и направи 2:1 за домакините от Неапол.
Тимът на Бари не се предаде и в ответната атака Алмирон намери непокрития Кастийо и той фиксира крайното 2:2।
Съставът на Бари има четири точки от две изиграни срещи, докато този на Валтер Мацари е с едва две।

Napoli: De Sanctis, Grava (25' st Aronica), Cannavaro, Campagnaro, Maggio, Pazienza (30' st Sosa), Gargano, Dossena (20' st Zuniga), Hamsik, Cavani, Lavezzi. A disp. Iezzo, Santacroce, Yebda, Lucarelli. All. Mazzarri
Bari: Gillet, Raggi (23' st Belmonte), A.Masiello, Parisi, S.Masiello (14' pt Rossi), Alvarez, Almiron, Donati, Ghezzal, Kutuzov, Barreto (1' st Castillo). A disp. Padelli, Gazzi, Pulzetti, D'Alessandro. All. Ventura
Arbitro: De Marco di Chiavari
Marcatori: 12' pt Barreto (B), 30' pt Cavani (N), 42' st Cannavaro (N), 43' st Castillo (B)
Note: ammoniti Hamsik, Alvarez, Donati, Almiron,