неделя, 23 октомври 2011 г.

Наполи пак не победи

Един от фаворитите за Скудетото през този сезон - отборът на Наполи, завърши 0:0 при гостуването си на Каляри и вече има само една победа в последните пет мача от Серия „А”.
„Небесносините” останаха на четвърто място с 11 точки, но толкова вече имат и Милан и Рома. Марио Сантана бе близо до гол за отбора на Валтер Мадзари, но нацели гредата през първата част.
Домакините от Каляри, който вече са трети с актив от 12 точки пък можеха на два пъти да открият преди почивката. За тяхно съжаление гредите на два пъти спасиха Морган Де Санктис първо след удар на Нене, а след това и на Раджа Наинголан.
През второто полувреме в края на срещата Кристиан Маджо с диагонален удар застраши Микаел Агаци и заслужено срещата завърши без голове.
Кавани и Езекиел Лавеци разочароваха с изявите си днес и тимът за трети път от седем мача не успя да се разпише в калчото.